O nas

Od ponad dekady świadczymy najwyższej jakości usługi dla najbardziej wymagających klientów, a to oznacza, że możesz być pewien, iż opieką nad Tobą i Twoimi gośćmi zajmą się profesjonaliści, a Ty możesz się zrelaksować i cieszyć każdą chwilą.

Wprowadzamy naszych gości do stref VIP podczas najbardziej prestiżowych wydarzeń sportowych na świecie. Współpracujemy wyłącznie z wyselekcjonowanymi i sprawdzonymi globalnymi partnerami, dzięki czemu Ty doświadczasz najwyższego poziomu obsługi i przeżywasz emocje dostępne tylko na tego typu wydarzeniach. Nasze usługi są dedykowane dla klienta premium, zarówno indywidualnego, jak i biznesowego. 

Integral wyznacza nowe standardy w branży. Mamy rozwiązania szyte na miarę. Priorytetem jest zapewnienie rozrywki na najwyższym światowym poziomie. Oczekuj więcej. 
 
Przeżyj z nami niezapomniane emocje!
Przeżyj z nami niezapomniane emocje!

Nasz Zespół

Grzegorz (Greg) Krakowski

Grzegorz (Greg) Krakowski

ma blisko piętnastoletnie doświadczenie, zdobyte w Londynie, w obsłudze pięciogwiazdkowego klienta. Wśród jego gości byli członkowie rodzin królewskich, gwiazdy sportu, lordowie z Izby Lordów, gwiazdy porno, zarządy globalnych korporacji, celebryci oraz inne intrygujące postaci z dookoła globu. Greg opiekował się swoimi klientami przy okazji najbardziej prestiżowych wydarzeń sportowych i kulturalnych w UK i na Świecie takich jak: Finały Ligi Mistrzów w piłce nożnej, Wyścigi Konne w Royal Ascot, Tenis w Wimbledon, F1 w Silverstone czy koncerty gwiazd na stadionie Wembley i w O2 Arena.
 
Jego pasją jest sport. Najpierw sam był zawodnikiem, a teraz pomaga młodym i zawodowym graczom, jako trener od przygotowania mentalnego, w ciągłym rozwoju i wchodzeniu na wyższy poziom. 
 
Posiada dyplom Menedżera Sportu wydany przez Polskie Ministerstwo Sportu. 

Mariusz Szewczyk

od ponad 15 lat związany z branżą sportową i fitness jako edukator, sprzedawca, menedżer i trener. Od 2018 roku na stanowisku Regional Fitness Manager w Orangetheory Fitness Polska. Odpowiedzialny za wdrożenie nowego konceptu butikowego klubu premium na polskim rynku. Do innych obowiązków należy rekrutacja pracowników, szkolenie, sprzedaż i prowadzenie szkoleń.

Ukończył szereg szkoleń, w tym tygodniowe szkolenie w siedzibie Orangetheory Fitness na Florydzie dla Kierowników Regionalnych. W latach 2017-2018 Project Manager w firmie Ekspfitness.com odpowiedzialny za koordynację powstawania nowych urządzeń fitness. Mariusz był odpowiedzialny za nadzór nad pracami projektowymi i wykonawczymi zespołów w Polsce i Chinach. Wykorzystywał m.in. wiedzę zdobytą podczas studiów inżynierskich na Politechnice Warszawskiej.

Od 2009 roku związany jest z niemiecką marką Team ICG, należącą obecnie do firmy Life Fitness. Odpowiedzialny za wdrażanie i sprzedaż nowych produktów treningowych i sprzętowych w Polsce. W tym okresie przeszkolił kilkuset instruktorów w całym kraju.

Trener personalny i trener grupowy w najlepszych klubach premium w Warszawie, takich jak: Holmes Place, DoubleTree by Hilton, Gravitan Premium Club. Pracował z zawodowymi sportowcami, jak i amatorami.

Prelegent na dwóch konferencjach naukowych. Pisał artykuły i był konsultantem ds. dla takich magazynów jak Men’s Health, Cosmopolitan, Joy i innych.

Mariusz Szewczyk

Karol Bartkowski

Karol Bartkowski

jest profesjonalnym handlowcem z ponad 20-letnim doświadczeniem w relacjach B2B.

Sprzedawał rozwiązania finansowe w GE Capital Bank S.A. i Eurobank S.A. do takich korporacji jak Praktiker, AGDEuroRTV i Makro Cash and Carry.

Obecnie jego klientami są m.in. BNI (największa organizacja networkingowa na świecie), 4F i DSV (największa firma logistyczna w Polsce). Pomaga im w lepszym prospectingu i sprzedaży.

Stosuje stare (cold calling) i nowe (social selling) metody. Jest najbardziej znanym ekspertem w dziedzinie cold calling w Polsce i zajmuje 43 miejsce wśród najbardziej wpływowych sprzedawców społecznościowych w Europie, dzięki czemu potrafi dotrzeć do małych i dużych klientów B2B.

Karol ukończył psychologię społeczną na SWPS, aby jak najlepiej zrozumieć motywacje ludzi do kupowania.

Znajdź najlepsze miejsce dla siebie!

Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnego eventu.

.

Integral Special to ekskluzywny produkt podczas gal KSW dedykowany grupom premium.

Poczuj jak to jest być VIP-em na najbardziej prestiżowych galach mma w Polsce i w Europie. Oddzielne wejście, dedykowany stolik w strefie VIP, opieka hostess, spotkanie z legendą KSW, open bar, after-party. A to tylko początek atrakcji. Jesteś gotowy?

Integral Special to ekskluzywny produkt podczas gal KSW dedykowany grupom premium.

Poczuj jak to jest być VIP-em na najbardziej prestiżowych galach MMA w Polsce i w Europie. Oddzielne wejście, dedykowany stolik w strefie VIP, opieka hostess, spotkanie z legendą KSW, open bar, after-party. A to tylko początek atrakcji. Jesteś gotowy?

Światowe legendy futbolu na Twoim wydarzeniu.

Chcesz pograć w piłkę ze swoim idolem? Organizujesz event i chcesz olśnić gości blaskiem gwiazd? Potrzebujesz mówcy, który opowie o swojej karierze sportowej? Dostarczymy wybraną przez Ciebie legendę na Twój event.

Porozmawiajmy

i znajdźmy najlepsze doświadczenie dla Ciebie lub Twojego partnera biznesowego. Możesz do nas zadzwonić: PL +48 501 015 664, UK +44 7723 505 878 lub skontaktować się z nami mailowo: greg@integralpoland.com.​