Creating new
experience for you

Coming soon

days
hrs
min
sec

How can we help you?

We take pride in providing an experience like no other at major sporting and entertainment events. We plan every aspect of your trip in detail, ensuring not only the best tickets, but also offering a wide range of luxury hospitality.

Chose an event!

Champions League

KSW​ Gala

Concerts

Formula 1

Let us give you
the best Experience!

Transport &
accommodation

Fine dining

Exclusive
entertainment

Transport & accommodation

Fine dining

Exclusive entertainment

And then just simply...

let's make memories!
let's make memories!

Download our latest catalog with exclusive events and have an unforgettable experience!

Download our latest catalog with exclusive events and have an unforgettable experience!

Hi, i'm Greg 👋

Let's talk,

and find the best experience for you or your business partner. You can call me at: PL +48 501 015 664, UK +44 7723 505 878 or contact me via email: greg@integralpoland.com.​

© 2022 Integral Poland All Rights Reserved.

Integral Special to ekskluzywny produkt podczas gal KSW dedykowany grupom premium.

Poczuj jak to jest być VIP-em na najbardziej prestiżowych galach mma w Polsce i w Europie. Oddzielne wejście, dedykowany stolik w strefie VIP, opieka hostess, spotkanie z legendą KSW, open bar, after-party. A to tylko początek atrakcji. Jesteś gotowy?

Integral Special to ekskluzywny produkt podczas gal KSW dedykowany grupom premium.

Poczuj jak to jest być VIP-em na najbardziej prestiżowych galach MMA w Polsce i w Europie. Oddzielne wejście, dedykowany stolik w strefie VIP, opieka hostess, spotkanie z legendą KSW, open bar, after-party. A to tylko początek atrakcji. Jesteś gotowy?

Światowe legendy futbolu na Twoim wydarzeniu.

Chcesz pograć w piłkę ze swoim idolem? Organizujesz event i chcesz olśnić gości blaskiem gwiazd? Potrzebujesz mówcy, który opowie o swojej karierze sportowej? Dostarczymy wybraną przez Ciebie legendę na Twój event.

Porozmawiajmy

i znajdźmy najlepsze doświadczenie dla Ciebie lub Twojego partnera biznesowego. Możesz do nas zadzwonić: PL +48 501 015 664, UK +44 7723 505 878 lub skontaktować się z nami mailowo: greg@integralpoland.com.​